Jestem zadowolony że trafiłem do pani Angeliki .Ma świetne podejście do pacjenta, dieta zróżnicowana i dopasowana indywidualnie ,smaczna i prosta w przygotowaniu. Z pomocą pani Angeliki udało mi się schudnąć 35 kg. Teraz czuję się super. Polecam poradnię pani Angeliki. Pozdrawiam.
Marcin
Poznaj inną historię
Historia sukcesu Mikołaja
Mikołaj zgłosił się do mnie z mamą w połowie października 2021 roku z masą ciała 53,2 kg (poziomem tkanki tłuszczowej 43,2%).