mgr Angelika Salamon-Gonera

Opinie pacjentów

Jestem zadowolony że trafiłem do pani Angeliki .Ma świetne podejście do pacjenta, dieta zróżnicowana i dopasowana indywidualnie ,smaczna i prosta w przygotowaniu. Z pomocą pani Angeliki udało mi się schudnąć 35 kg. Teraz czuję się super. Polecam poradnię pani Angeliki. Pozdrawiam.

Marcin

Poznaj inną historię

Historia sukcesu Mikołaja

Mikołaj zgłosił się do mnie z mamą w połowie października 2021 roku z masą ciała 53,2 kg (poziomem tkanki tłuszczowej 43,2%).

czytaj więcej

Redukcja masy ciała Alicji

  • Alicja lat 12
  • 18,2 w 9 miesięcy
  • Kobieta

Alicja dzięki swojej determinacji schudła 18,2 kg w 9 miesięcy 

POKAŻ