OPINIA PACJENTA: Nie przypuszczałam , że zrzucenie moich 13 kg będzie takie proste. Mój przypadek to nadwaga która została po ciąży . Współpracę z Panią Dietetyk oceniam bardzo dobrze. Dieta przygotowana do mojego stylu życia, posiłki smaczne i szybkie w przygotowaniu o to mi też chodziło ...