mgr Angelika Salamon-Gonera

Opinie pacjentów

Solidna opieka dietetyka, smaczne posiłki do wyboru, miła, serdeczna Pani Angelika a najważniejsze że skuteczna dieta. Gidna polecenia.

Urszula W

Poznaj inną historię

Redukcja masy ciała Alicji

Alicja dzięki swojej determinacji schudła 18,2 kg w 9 miesięcy 

czytaj więcej

Eliza lat 11

  • Eliza lat 11
  • 19,7 kg w 6 miesięcy
  • Kobieta

Eliza trafiła do gabinetu w listopadzie 2024 roku do maja 2025 r czyli przez 6 miesięcy udało jej się zrzucić 19,7 kg 

Już na pierwszej wizycie widziałam jak jest zdeterminowana  Wyniki Elizy pokazywały też insulinooporność, dzięki zmianie nawyków żywieniowych, redukcji masy ciała insulina się obniżyła. Eliza pokazała że,, chcieć to móc ''Elizę w realizacji celu wspiera cudowna babcia która pojawia się z nią na wizytach  Dzięki redukcji masy ciała Eliza odzyskała pewność siebie i z uśmiechem pojawia się na wizytach kontrolnych w gabinecie 
Jako dietetyk jestem z niej bardzo dumna i szczęśliwa że mogę towarzyszyć jej w osiągnięciu swojego celu 
Ogromne BRAWA dla Elizy

POKAŻ